Konkursas „Mano žemėlapis Lietuvai“

Nepaprastai džiaugiamės Mariaus Karužos (7b kl.) laimėjimu nacionaliniame GIS žemėlapių
konkurse. Mariaus darbas – „Vilniaus kalnai ir kalvos“ 7-8 klasių kategorijoje įvertintas 1 vieta.
Mokinys apdovanotas diplomu, suvenyrais ir vasaros stovykla Trakų rajone.
Kviečiame užkopti į aukščiausias Vilniaus viršukalnes: https://arcg.is/1y0D4S

Geografijos mokytoja Vida Turbienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau