Praktinė veikla „Išmaniųjų įrenginių pritaikymas gamtos tyrimuose”

Informacinių technologijų mokytoja Violeta Rynkevičienė ir biologijos mokytojas Lukas Gabrielius Tribulas šiandien dalinosi gerąja patirtimi ir pravedė praktinę veiklą „Išmaniųjų įrenginių pritaikymas gamtos tyrimuose” Vilniaus miesto pradinių klasių mokytojų praktinėje konferencijoje „Atnaujinto ugdymo turinio galimybės pradiniame ugdyme”.

Atsiliepimai apie veiklą: https://wall.sli.do/event/x4Fc1dqoV2h3WEq6hNQRfM…

Daugiau naujienų

Sveikiname ir džiaugiamės

Šiandien VJTC dvi šaunios kraštotyros-etnokultūros būrelio komandos dalyvavo Vilniausmiesto viktorinoje „Lietuvių liaudies kalendorinės vasaros šventės“, kurioje viena komanda – Marija8a, Saulė 8b, Marius 8b, Radvilas

Skaityti daugiau

Geografiniai pasiekimai

Tai nerealu! Ar gali mokinys laimėti visuose geografijos konkursuose ir olimpiadose?Pasirodo, gali! O jų būta išties nemažai. 7b klasės mokinys Modestas Lankelis šiais metais laimėjosidabro

Skaityti daugiau