Pasiekti LIU,KS projekto tikslai

Baigiantis fizinio aktyvumo skatinimo projektui LIU,KS, džiaugiamės, galėdami su Jumis pasidalinti didele projekto sėkme siekiant išsikelto tikslo – praplėsti progimnazijos sveikatinančio fizinio aktyvumo būrelių pasiūlą bei į veiklas įtraukti kuo didesnį mokinių, visos progimnazijos bendruomenės narių skaičių:

  • Padidėjo mokinių fizinį aktyvumą skatinančių neformalaus ugdymo būrelių pasiūla – per visą projekto įgyvendinimo laikotarpį mokykloje (be esamų) atsirado 6 nauji sporto būreliai.
  •  Dėl ypatingo LIU,KS sporto būrelių populiarumo planuotas pasiekti LIU,KS būrelius lankančių mokinių skaičius (84) ženkliai viršytas (162).
  • Fiziškai aktyvių mokinių procentinė dalis mūsų mokykloje išaugo nuo 18,8% (2021) iki 39,4% baigiant projektą – daugiau negu dvigubai!
  • LIU,KS būrelius lankantys mokiniai (ir ne tik lankantys) susipažino ir išmoko naudotis Polar GoFit išmaniąja širdies darbo monitoringo programa, dauguma jų įgudo sąmoningai stebėti bei įsivertinti savo fizinį krūvį, širdies-kraujagyslių sistemos darbą – kad fizinis aktyvumas būtų sveikatinantis.

Projektas tapo puikia galimybe įsigyti sporto inventorių ir įrangą, taip reikalingą mokinių fizinio aktyvumo veiklai, ugdančiai sveikos gyvensenos visam gyvenimui įpročius ir nuostatas, skatinti.

Įsigyta: sporto švieslentė, išmanioji Polar GoFit širdies ritmo monitoringo programa ir davikliai (laikrodukai), lauko gimnastikos įrenginiai, tinklinio kamuoliai, badmintonui, netradiciniams žaidimams Bassalo, Street Racket, lėkščiasvydžiui skirtas inventorius, gimnastikos čiužiniai ir kt.

Siekdami realiai pasiteisinusio mokinių fizinį aktyvumą skatinančio projekto tvarumo, norime Jus užtikrinti, kad:

  • Bus nuosekliai plečiamos projekto metu įsigytos įrangos ir sportinio inventoriaus panaudojimo galimybės – ne tik sveikatinančio fizinio aktyvumo pakraipos būrelių, bet ir pamokų veiklose.
  •  LIU,KS būreliai vyks ir ateinančiais mokslo metais. Todėl, kaip jau žinote, paskutinėmis gegužės savaitėmis būrelių vadovai pasirinktais būdais organizavo savo būrelių veiklų rezultatų pristatymą: LIU,KS būrelių MUGĘ – kvietimą visiems mokiniams, norintiems, bet dar neišdrįsusiems prisijungti prie LIU,KS „šeimos“.

Visi yra kviečiami pratęsti LIU,KS tradicijas!  Labai lauksime!

Daugiau naujienų

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Skaityti daugiau

Sveikiname

Sveikiname Respublikinio 2-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,My Family Tree“ nugalėtoją, 2d klasės mokinę Gytę Zdančiūtę, laimėjusią pirmąją vietą. Anglų kalbos mokytoja Dalia Šliažienė

Skaityti daugiau

Palydėjome žiemą

Kernavėje smagiai nusiteikę šventėme Užgavėnes. Žaidėme, šokome, dainavome. VykoLašininio ir Kanapinio kova. Deginome Morę, vijome žiemą iš kiemo. Linksmi grįžome namo. Užšventę dėkojame VJTC. Kraštotyros–etnokultūros

Skaityti daugiau