Pinhole – lėtosios fotografijos kūrybinės dirbtuvės

Rugsėjo 15 d. 4a klasės mokiniai dalyvavo „Pinhole“ fotografijos kūrybinėse
dirbtuvėse A. Mickevičiaus bibliotekoje. Edukacijos metu iš paprasčiausių buityje naudojamų
daiktų vaikai, išryškindami nuotraukas tamsiame kambaryje ant šviesiai jautraus popieriaus,
kartu su edukatoriumi pasigamino „fotografuojančią dėžutę“. Tokiu būdu mokiniai trumpam
galėjo pasijusti miesto fotografais.

Dalia Polikaitienė ir Ramunė Juonienė
Nuotraukos: Ritos Petrovskos

Daugiau naujienų

Prisidedame prie akcijos

Džiaugiamės, kad šiemet vėl turėjome galimybę pakviesti mokyklos bendruomenės nariusprisidėti prie akcijos onkologiniams ligoniukams. Šventiniu laikotarpiu norime palaikyti mažuosius.Tariame nuoširdžiausią AČIŪ: 1b, 2b, 3c, 3e,

Skaityti daugiau

„Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“

Lapkričio 4 d. vyko baigiamasis projekto „Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“ renginys,kurio metu dalyvavo 5-8 klasių mokiniai, mokytojai, administracijos atstovai bei mokyklosbendruomenės nariai. Galime drąsiai teigti, kad dalyvaujamojo biudžeto

Skaityti daugiau