„Įvairus pasaulis“

Emeidos Vaitiekutės (6c) tapybos darbų paroda

Kviečiame skaitykloje aplankyti Emeidos Vaitiekutės (6c) tapybos darbų parodą „Įvairus pasaulis“.

„Man labai patinka piešti ir tapyti. Prieš metus Moon art studijoje pradėjau lankyti dailės būrelį. Mama sako, kad kai pirmą kartą paėmiau į rankas pieštuką, jį laikiau labai taisyklingai ir iš karto pradėjau piešti. Taigi, piešiu jau seniai. Dažniausiai naudoju drobę ir akrilinius dažus, kartais popierių“, – apie save pasakoja Emeida.

Parodai Emeida atrinko 17 darbų, labai savitų ir skirtingų. Temų įvairovę atspindi paveikslų pavadinimai – „Salotės ežeras“, Burbulai“, „Panelė Rožė“, „Pilka“ ir kt.

Parodą skaitykloje galite aplankyti iki rugsėjo 29 dienos.

Bibliotekininkė Inga Leipuvienė

Daugiau naujienų

Sveikiname ir džiaugiamės

Šiandien VJTC dvi šaunios kraštotyros-etnokultūros būrelio komandos dalyvavo Vilniausmiesto viktorinoje „Lietuvių liaudies kalendorinės vasaros šventės“, kurioje viena komanda – Marija8a, Saulė 8b, Marius 8b, Radvilas

Skaityti daugiau

Geografiniai pasiekimai

Tai nerealu! Ar gali mokinys laimėti visuose geografijos konkursuose ir olimpiadose?Pasirodo, gali! O jų būta išties nemažai. 7b klasės mokinys Modestas Lankelis šiais metais laimėjosidabro

Skaityti daugiau