Sveikiname

Kraštotyros–etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai spalio mėnesį dalyvavo Vilniaus
miesto kūrybiniame konkurse „Gražiausios auksinio rudens akimirkos“, kurį organizavo VJTC.
Labai džiaugiuosi itin gausiu dalyvių skaičiumi ir nuoširdžiai sveikinu konkurso laureatus:
I vieta Ugnė Danielė Sakalauskaitė „Ryto migloje“
III vieta Mantas Žiogelis „Paslaptingoji ramybė“
Padėka visiems konkurso dalyviams. Jūsų darbai nuostabūs.

Būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau