Sveikiname

Kraštotyros–etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai spalio mėnesį dalyvavo Vilniaus
miesto kūrybiniame konkurse „Gražiausios auksinio rudens akimirkos“, kurį organizavo VJTC.
Labai džiaugiuosi itin gausiu dalyvių skaičiumi ir nuoširdžiai sveikinu konkurso laureatus:
I vieta Ugnė Danielė Sakalauskaitė „Ryto migloje“
III vieta Mantas Žiogelis „Paslaptingoji ramybė“
Padėka visiems konkurso dalyviams. Jūsų darbai nuostabūs.

Būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Prisidedame prie akcijos

Džiaugiamės, kad šiemet vėl turėjome galimybę pakviesti mokyklos bendruomenės nariusprisidėti prie akcijos onkologiniams ligoniukams. Šventiniu laikotarpiu norime palaikyti mažuosius.Tariame nuoširdžiausią AČIŪ: 1b, 2b, 3c, 3e,

Skaityti daugiau

„Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“

Lapkričio 4 d. vyko baigiamasis projekto „Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“ renginys,kurio metu dalyvavo 5-8 klasių mokiniai, mokytojai, administracijos atstovai bei mokyklosbendruomenės nariai. Galime drąsiai teigti, kad dalyvaujamojo biudžeto

Skaityti daugiau