Edukacija po XV a. rūsius „Škoto, Štralio ar signatarų?“

Šios dienos popietę kraštotyros – etnokultūros „Pažinkime Lietuvą“ būrelio nariai lankėsi Signatarų
namuose, kur ne tik susipažino su esama ekspozicija, bet buvo pakviesti į ne taip seniai atidarytus rūsius.
Puiki pažintinė edukacija paliko išties gerą įspūdį. Ačiū VJTC už prasmingai praleistą laiką.

Būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Prisidedame prie akcijos

Džiaugiamės, kad šiemet vėl turėjome galimybę pakviesti mokyklos bendruomenės nariusprisidėti prie akcijos onkologiniams ligoniukams. Šventiniu laikotarpiu norime palaikyti mažuosius.Tariame nuoširdžiausią AČIŪ: 1b, 2b, 3c, 3e,

Skaityti daugiau

„Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“

Lapkričio 4 d. vyko baigiamasis projekto „Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“ renginys,kurio metu dalyvavo 5-8 klasių mokiniai, mokytojai, administracijos atstovai bei mokyklosbendruomenės nariai. Galime drąsiai teigti, kad dalyvaujamojo biudžeto

Skaityti daugiau