Mišką tvarkau – gerą darbą darau

Gerumo dieną 7-tų klasių mokiniai tvarkė Karoliniškių miškus, kuriuose, deja, pilna šiukšlių
bei sunkiasvorių atliekų. Su mokiniais aptarti rūšiavimo principai, diskutuota ir reflektuota, kaip
kiekvienas jų gali prisidėti prie švaresnės ir tvarkingesnės aplinkos. Mokiniai sutiko, jog viskas
priklauso tik nuo žmogaus ir jo sąmoningumo.
Dėkojame septintokams!

7-tų klasių vadovai

Daugiau naujienų

Prisidedame prie akcijos

Džiaugiamės, kad šiemet vėl turėjome galimybę pakviesti mokyklos bendruomenės nariusprisidėti prie akcijos onkologiniams ligoniukams. Šventiniu laikotarpiu norime palaikyti mažuosius.Tariame nuoširdžiausią AČIŪ: 1b, 2b, 3c, 3e,

Skaityti daugiau

„Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“

Lapkričio 4 d. vyko baigiamasis projekto „Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“ renginys,kurio metu dalyvavo 5-8 klasių mokiniai, mokytojai, administracijos atstovai bei mokyklosbendruomenės nariai. Galime drąsiai teigti, kad dalyvaujamojo biudžeto

Skaityti daugiau