Šiaurės šalių literatūros savaitė tęsiasi

Lapkričio 20 dieną minime garsios švedų rašytojos, Nobelio premijos laureatės Selmos
Lagerliof 165-ąsias gimimo metines. Ta proga skaitykloje su 1a klasės mokiniais skaitėme Selmos
Lagerliof knygą „Stebuklingosios Nilso kelionės“, žiūrėjome pagal šią knygą sukurto animacinio
filmuko ištraukas. Jaukioje žvakių šviesoje pirmokai susidomėję stebėjo užkerėto berniuko Nilso
nuotykius.
Renginys yra projekto Šiaurės šalių literatūros savaitė programos dalis.

Bibliotekininkė Inga

Daugiau naujienų

Prisidedame prie akcijos

Džiaugiamės, kad šiemet vėl turėjome galimybę pakviesti mokyklos bendruomenės nariusprisidėti prie akcijos onkologiniams ligoniukams. Šventiniu laikotarpiu norime palaikyti mažuosius.Tariame nuoširdžiausią AČIŪ: 1b, 2b, 3c, 3e,

Skaityti daugiau

„Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“

Lapkričio 4 d. vyko baigiamasis projekto „Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“ renginys,kurio metu dalyvavo 5-8 klasių mokiniai, mokytojai, administracijos atstovai bei mokyklosbendruomenės nariai. Galime drąsiai teigti, kad dalyvaujamojo biudžeto

Skaityti daugiau