Šiaurės šalių literatūros savaitė tęsiasi

Lapkričio 20 dieną minime garsios švedų rašytojos, Nobelio premijos laureatės Selmos
Lagerliof 165-ąsias gimimo metines. Ta proga skaitykloje su 1a klasės mokiniais skaitėme Selmos
Lagerliof knygą „Stebuklingosios Nilso kelionės“, žiūrėjome pagal šią knygą sukurto animacinio
filmuko ištraukas. Jaukioje žvakių šviesoje pirmokai susidomėję stebėjo užkerėto berniuko Nilso
nuotykius.
Renginys yra projekto Šiaurės šalių literatūros savaitė programos dalis.

Bibliotekininkė Inga

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau