Knygų paroda

Kazys Binkis (1893–1942) – lietuvių poetas, rašytojas, žurnalistas, dramaturgas, avangardistinės
„Keturių vėjų“ grupės iniciatorius ir vadovas. Šiais metais lapkričio 16 dieną minime 130 – ąsias
rašytojo metines. Šiai datai skirtą knygų parodą „O man, kur pažiūriu – visur pavasariai, kiekvienoj
kišenėj pavasarių šimtas“ skaitykloje kviečiame aplankyti iki lapkričio 24 dienos.

Bibliotekininkė Inga

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau