Knygų paroda

Kazys Binkis (1893–1942) – lietuvių poetas, rašytojas, žurnalistas, dramaturgas, avangardistinės
„Keturių vėjų“ grupės iniciatorius ir vadovas. Šiais metais lapkričio 16 dieną minime 130 – ąsias
rašytojo metines. Šiai datai skirtą knygų parodą „O man, kur pažiūriu – visur pavasariai, kiekvienoj
kišenėj pavasarių šimtas“ skaitykloje kviečiame aplankyti iki lapkričio 24 dienos.

Bibliotekininkė Inga

Daugiau naujienų

Prisidedame prie akcijos

Džiaugiamės, kad šiemet vėl turėjome galimybę pakviesti mokyklos bendruomenės nariusprisidėti prie akcijos onkologiniams ligoniukams. Šventiniu laikotarpiu norime palaikyti mažuosius.Tariame nuoširdžiausią AČIŪ: 1b, 2b, 3c, 3e,

Skaityti daugiau

„Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“

Lapkričio 4 d. vyko baigiamasis projekto „Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“ renginys,kurio metu dalyvavo 5-8 klasių mokiniai, mokytojai, administracijos atstovai bei mokyklosbendruomenės nariai. Galime drąsiai teigti, kad dalyvaujamojo biudžeto

Skaityti daugiau