Tarptautinė tolerancijos diena

Šiemet sukanka 20 metų, kai Tarptautinė komisija Lietuvoje pradėjo minėti Tolerancijos dieną. Šių metų simbolis – Tolerancijos žibintas, todėl labai daug žibintų sužibo ir mūsų mokykloje. Juos pagamino įvairių klasių mokiniai, ryte juos uždegė kraštotyros-etnokultūros būrelio nariai, talkinant technologijų mokytojui Valdui Gečui. I aukšto fojė sužibo pradinių klasių mokinių žibintai.

Mokytoja Gabrielė apžvelgė Tolerancijos reikšmę, 7c klasės mokinė Gabija taip pat pasidalino savo įžvalgomis. Mokyklos direktorė ne tik pasveikino su Tolerancijos diena, bet ir visiems tolerantiškiausiems klasių mokiniams įteikė Padėkas. Padėka 1c ir 4b klasių mokiniams ir jų mokytojoms Evelinai ir Girdutei už sukurtą nuotaiką bei 8b klasės mokiniams Kamilei ir Mantui už puikiai atliktą dainą, kuria ir baigėme renginį. Tikiuosi, jog visi pakilia nuotaika grįžome į klases, žibintų šviesa sušildė širdis, pasklido gėris.

TUC vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Sveikiname ir džiaugiamės

Šiandien VJTC dvi šaunios kraštotyros-etnokultūros būrelio komandos dalyvavo Vilniausmiesto viktorinoje „Lietuvių liaudies kalendorinės vasaros šventės“, kurioje viena komanda – Marija8a, Saulė 8b, Marius 8b, Radvilas

Skaityti daugiau

Geografiniai pasiekimai

Tai nerealu! Ar gali mokinys laimėti visuose geografijos konkursuose ir olimpiadose?Pasirodo, gali! O jų būta išties nemažai. 7b klasės mokinys Modestas Lankelis šiais metais laimėjosidabro

Skaityti daugiau