Tarptautinė tolerancijos diena

Šiemet sukanka 20 metų, kai Tarptautinė komisija Lietuvoje pradėjo minėti Tolerancijos dieną. Šių metų simbolis – Tolerancijos žibintas, todėl labai daug žibintų sužibo ir mūsų mokykloje. Juos pagamino įvairių klasių mokiniai, ryte juos uždegė kraštotyros-etnokultūros būrelio nariai, talkinant technologijų mokytojui Valdui Gečui. I aukšto fojė sužibo pradinių klasių mokinių žibintai.

Mokytoja Gabrielė apžvelgė Tolerancijos reikšmę, 7c klasės mokinė Gabija taip pat pasidalino savo įžvalgomis. Mokyklos direktorė ne tik pasveikino su Tolerancijos diena, bet ir visiems tolerantiškiausiems klasių mokiniams įteikė Padėkas. Padėka 1c ir 4b klasių mokiniams ir jų mokytojoms Evelinai ir Girdutei už sukurtą nuotaiką bei 8b klasės mokiniams Kamilei ir Mantui už puikiai atliktą dainą, kuria ir baigėme renginį. Tikiuosi, jog visi pakilia nuotaika grįžome į klases, žibintų šviesa sušildė širdis, pasklido gėris.

TUC vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Prisidedame prie akcijos

Džiaugiamės, kad šiemet vėl turėjome galimybę pakviesti mokyklos bendruomenės nariusprisidėti prie akcijos onkologiniams ligoniukams. Šventiniu laikotarpiu norime palaikyti mažuosius.Tariame nuoširdžiausią AČIŪ: 1b, 2b, 3c, 3e,

Skaityti daugiau

„Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“

Lapkričio 4 d. vyko baigiamasis projekto „Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“ renginys,kurio metu dalyvavo 5-8 klasių mokiniai, mokytojai, administracijos atstovai bei mokyklosbendruomenės nariai. Galime drąsiai teigti, kad dalyvaujamojo biudžeto

Skaityti daugiau