Šventinė Ryga

Gruodžio 20 d. būrys 6-8 klasių mokinių vyko į Rygą, lankėsi automobilių muziejuje, kuriame žaidė edukacinius žaidimus, susipažino su kolekciniais automobiliais ir jų markėmis (tarp jų kurti ir XX a. Latvijoje), vaikščiojo Rygos senamiesčio gatvėmis, aplankė kalėdinę mugę, gerėjosi įvairių amžių architektūra, skulptūromis.

Kelionės metu mokiniai tarpusavyje daug bendravo, dalinosi įspūdžiais ir laimingi grįžo į Vilnių.

Dėkojame mokinių tėvams, dalykų mokytojams bei administracijai už sudarytą galimybę pažinti kaimyninę šalį.

Klasių vadovės Vida, Violeta ir Evelina

Daugiau naujienų

Sveikiname ir džiaugiamės

Šiandien VJTC dvi šaunios kraštotyros-etnokultūros būrelio komandos dalyvavo Vilniausmiesto viktorinoje „Lietuvių liaudies kalendorinės vasaros šventės“, kurioje viena komanda – Marija8a, Saulė 8b, Marius 8b, Radvilas

Skaityti daugiau

Geografiniai pasiekimai

Tai nerealu! Ar gali mokinys laimėti visuose geografijos konkursuose ir olimpiadose?Pasirodo, gali! O jų būta išties nemažai. 7b klasės mokinys Modestas Lankelis šiais metais laimėjosidabro

Skaityti daugiau