Šventinė Ryga

Gruodžio 20 d. būrys 6-8 klasių mokinių vyko į Rygą, lankėsi automobilių muziejuje, kuriame žaidė edukacinius žaidimus, susipažino su kolekciniais automobiliais ir jų markėmis (tarp jų kurti ir XX a. Latvijoje), vaikščiojo Rygos senamiesčio gatvėmis, aplankė kalėdinę mugę, gerėjosi įvairių amžių architektūra, skulptūromis.

Kelionės metu mokiniai tarpusavyje daug bendravo, dalinosi įspūdžiais ir laimingi grįžo į Vilnių.

Dėkojame mokinių tėvams, dalykų mokytojams bei administracijai už sudarytą galimybę pažinti kaimyninę šalį.

Klasių vadovės Vida, Violeta ir Evelina

Daugiau naujienų

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Skaityti daugiau

Sveikiname

Sveikiname Respublikinio 2-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,My Family Tree“ nugalėtoją, 2d klasės mokinę Gytę Zdančiūtę, laimėjusią pirmąją vietą. Anglų kalbos mokytoja Dalia Šliažienė

Skaityti daugiau

Palydėjome žiemą

Kernavėje smagiai nusiteikę šventėme Užgavėnes. Žaidėme, šokome, dainavome. VykoLašininio ir Kanapinio kova. Deginome Morę, vijome žiemą iš kiemo. Linksmi grįžome namo. Užšventę dėkojame VJTC. Kraštotyros–etnokultūros

Skaityti daugiau