VJTC apdovanojimai

Gruodžio 19 d. VJTC buvo pagerbti aktyviausi Vilniaus miesto jaunieji kraštotyrininkai, o mūsų būrelis buvo apdovanotas įspūdinga taure už aktyvų dalyvavimą VJTC veikloje. Padėkos įteiktos šiems būrelio nariams: Saulei, Urtei, Kamilei, Mariui, Mantui, Arijui (8b), Liepai Marijai, Meidai (8a) ir Gabijai (7c). Taip pat buvo pagerbti ir šaudymo varžybų „Taiklioji akis” I vietos laimėtojai Kamilė, Saulė, Urtė ir Marius. Padėka skirta ir progimnazijos kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovei Vilmai Riabovienei. Džiaugiamės įvertinimu.

Visiems būreliečiams tariu – Ačiū. Be galo džiaugiuosi ir didžiuojuosi Jumis.

Būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Sveikiname ir džiaugiamės

Šiandien VJTC dvi šaunios kraštotyros-etnokultūros būrelio komandos dalyvavo Vilniausmiesto viktorinoje „Lietuvių liaudies kalendorinės vasaros šventės“, kurioje viena komanda – Marija8a, Saulė 8b, Marius 8b, Radvilas

Geografiniai pasiekimai