VJTC apdovanojimai

Gruodžio 19 d. VJTC buvo pagerbti aktyviausi Vilniaus miesto jaunieji kraštotyrininkai, o mūsų būrelis buvo apdovanotas įspūdinga taure už aktyvų dalyvavimą VJTC veikloje. Padėkos įteiktos šiems būrelio nariams: Saulei, Urtei, Kamilei, Mariui, Mantui, Arijui (8b), Liepai Marijai, Meidai (8a) ir Gabijai (7c). Taip pat buvo pagerbti ir šaudymo varžybų „Taiklioji akis” I vietos laimėtojai Kamilė, Saulė, Urtė ir Marius. Padėka skirta ir progimnazijos kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovei Vilmai Riabovienei. Džiaugiamės įvertinimu.

Visiems būreliečiams tariu – Ačiū. Be galo džiaugiuosi ir didžiuojuosi Jumis.

Būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Skaityti daugiau

Sveikiname

Sveikiname Respublikinio 2-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,My Family Tree“ nugalėtoją, 2d klasės mokinę Gytę Zdančiūtę, laimėjusią pirmąją vietą. Anglų kalbos mokytoja Dalia Šliažienė

Skaityti daugiau

Palydėjome žiemą

Kernavėje smagiai nusiteikę šventėme Užgavėnes. Žaidėme, šokome, dainavome. VykoLašininio ir Kanapinio kova. Deginome Morę, vijome žiemą iš kiemo. Linksmi grįžome namo. Užšventę dėkojame VJTC. Kraštotyros–etnokultūros

Skaityti daugiau