Platėja skaitytojų ratas

Vasario mėnesį pirmokai tapo tikraisiais mokyklos bibliotekos skaitytojais.
Daugeliui tai ne pirmasis apsilankymas bibliotekoje. Bibliotekoje pirmokams kartą per
mėnesį skaitomi kūriniai. Tačiau šį kartą – jie jau pilnateisiai lankytojai.
Mokyklos bibliotekininkė supažindino pirmokus su bibliotekos taisyklėmis, papasakojo, kaip
elgtis su knyga, kuriose lentynose ieškoti vaikiškos literatūros. Palinkėjo susidraugauti su knyga ir
nepamiršti kelio į biblioteką.
Kiekvienas išsirinko jam patinkančią knygutę ir išskubėjo namo skaityti.

Bibliotekininkė Ieva

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau