„Lietuvos istorijos žinovas“

Lietuvos Respublikos Seime vyko Nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ II turas.
Šiame konkurse mokyklai atstovavo I turo nugalėtoja 8a klasės mokinė Liepa Marija Šakėnaitė.
Konkurso dalyvius pasveikino LRS pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, Vilniaus universiteto
rektorius Rimvydas Petrauskas, kiti svečiai, kurie linkėjo sėkmės visiems konkurso dalyviams.
Didžiuojuosi Liepos Marijos atstovavimu mokyklai.

Istorijos mokytoja Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau