Respublikinis diktanto konkursas „Listen to write 2024“

Mūsų šaunieji rytiečiai respublikiniame 3 klasių mokinių diktanto rašymo konkurse anglų
kalba „Listen to write 2024“ tapo pirmųjų vietų nugalėtojais!
Matas Žąsinas 3e – 1vieta (lengvas lygis)
Kajus Tuzas 3a – 1 vieta (pagrindinis lygis)
Ignas Mikailionis 3d – 1 vieta (pagrindinis lygis)
Dominyka Strazdaitė 3e – 1 vieta (pagrindinis lygis)
Barbora Julija Merkytė 3b – 1 vieta (sudėtingas lygis)
Sveikinu ir didžiuojuosi savo mokiniais.

Anglų kalbos mokytoja Dalia Šliažienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau