„Matematinis margutis“

Kovo 1–22 dienomis vyko Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5–8 klasių mokinių matematikos, informatikos, dailės konkursas „Matematinis margutis“, kuriame varžėsi Pavilnio progimnazijos, Emilijos Pliaterytės progimnazijos, Simono Daukanto progimnazijos, Lazdynų mokyklos, Liepkalnio mokyklos, Vladislavo Sirokomlės gimnazijos, Ozo gimnazijos, Barboros Radvilaitės progimnazijos, Meridiano Licėjaus, Šv. Kristoforo progimnazijos, „Ryto“ progimnazijos mokiniаi. Džiaugiamės, kad sulaukėme tiek daug gražių margučių.

Konkurso nugalėtojais tapo:

I vieta Liuka Skorupskaitė (Simono Daukanto progimnazija)

II vieta Markas Revin (Ozo gimnazija)

III vieta Arina Savčuk (Lazdynų mokykla)

Dėkojame dalyviams ir sveikiname nugalėtojus!

Matematikos, informatikos mokytoja Violeta, dailės mokytoja Monika

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius