„Matematinis margutis“

Kovo 1–22 dienomis vyko Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5–8 klasių mokinių matematikos, informatikos, dailės konkursas „Matematinis margutis“, kuriame varžėsi Pavilnio progimnazijos, Emilijos Pliaterytės progimnazijos, Simono Daukanto progimnazijos, Lazdynų mokyklos, Liepkalnio mokyklos, Vladislavo Sirokomlės gimnazijos, Ozo gimnazijos, Barboros Radvilaitės progimnazijos, Meridiano Licėjaus, Šv. Kristoforo progimnazijos, „Ryto“ progimnazijos mokiniаi. Džiaugiamės, kad sulaukėme tiek daug gražių margučių.

Konkurso nugalėtojais tapo:

I vieta Liuka Skorupskaitė (Simono Daukanto progimnazija)

II vieta Markas Revin (Ozo gimnazija)

III vieta Arina Savčuk (Lazdynų mokykla)

Dėkojame dalyviams ir sveikiname nugalėtojus!

Matematikos, informatikos mokytoja Violeta, dailės mokytoja Monika

Daugiau naujienų

Informacija 8TOGO

Sveiki, Norime informuoti, kad greitai galėsime pakviesti visus į 8TOGO mokyklinių uniformų prekybinę vietą. Kur: PC Vilniaus Akropolis, Ozo g. 25, antrame aukšte, priešais Ermitažą, šalia knygyno

Skaityti daugiau