Atostogos su knyga

Jau baigėsi antrosios varžytuvės „Atostogos su knyga”. Jose dalyvavo visos pradinės klasės. Norime pasidžiaugti, kad moksleiviai noriai priėmė iššūkį!Šiandien nugalėtojams  buvo įteikti prizai – „Forum Cinemas” kino teatro bilietai!

Skelbiame nugalėtojus: 1a – Gabija Paškonytė, 1b – Saulė Balbieriūtė, 1c – Greta Adomavičiūtė, 1d – Kajus Kazlauskas, 1e – Eva Malinauskaitė, 2a – Goda Stonytė, 2b – Gabija Žičkutė, 2c – Agnes Gažimonaitė, 2d – Rokas Statulevičius, 3a – Smiltė Pilipavičiūtė, 3b – Saulė Baltrušaitytė, 3c – Saulė Kurmytė, 3d – Aurėja Kuprytė, 3e – Adrian Baliucki, 3f – Monika Seliutaitė, 4a – Gustas Gruška, 4b – Vesta Ginaitaitė, 4c – Dairidas Statulevičius, 4d – Petr Murashov.

Bibliotekininkė Ieva Malinauskienė

Daugiau naujienų

Prisidedame prie akcijos

Džiaugiamės, kad šiemet vėl turėjome galimybę pakviesti mokyklos bendruomenės nariusprisidėti prie akcijos onkologiniams ligoniukams. Šventiniu laikotarpiu norime palaikyti mažuosius.Tariame nuoširdžiausią AČIŪ: 1b, 2b, 3c, 3e,

Skaityti daugiau

„Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“

Lapkričio 4 d. vyko baigiamasis projekto „Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“ renginys,kurio metu dalyvavo 5-8 klasių mokiniai, mokytojai, administracijos atstovai bei mokyklosbendruomenės nariai. Galime drąsiai teigti, kad dalyvaujamojo biudžeto

Skaityti daugiau