Atostogos su knyga

Jau baigėsi antrosios varžytuvės „Atostogos su knyga”. Jose dalyvavo visos pradinės klasės. Norime pasidžiaugti, kad moksleiviai noriai priėmė iššūkį!Šiandien nugalėtojams  buvo įteikti prizai – „Forum Cinemas” kino teatro bilietai!

Skelbiame nugalėtojus: 1a – Gabija Paškonytė, 1b – Saulė Balbieriūtė, 1c – Greta Adomavičiūtė, 1d – Kajus Kazlauskas, 1e – Eva Malinauskaitė, 2a – Goda Stonytė, 2b – Gabija Žičkutė, 2c – Agnes Gažimonaitė, 2d – Rokas Statulevičius, 3a – Smiltė Pilipavičiūtė, 3b – Saulė Baltrušaitytė, 3c – Saulė Kurmytė, 3d – Aurėja Kuprytė, 3e – Adrian Baliucki, 3f – Monika Seliutaitė, 4a – Gustas Gruška, 4b – Vesta Ginaitaitė, 4c – Dairidas Statulevičius, 4d – Petr Murashov.

Bibliotekininkė Ieva Malinauskienė

Daugiau naujienų

Sveikiname ir džiaugiamės

Šiandien VJTC dvi šaunios kraštotyros-etnokultūros būrelio komandos dalyvavo Vilniausmiesto viktorinoje „Lietuvių liaudies kalendorinės vasaros šventės“, kurioje viena komanda – Marija8a, Saulė 8b, Marius 8b, Radvilas

Skaityti daugiau

Geografiniai pasiekimai

Tai nerealu! Ar gali mokinys laimėti visuose geografijos konkursuose ir olimpiadose?Pasirodo, gali! O jų būta išties nemažai. 7b klasės mokinys Modestas Lankelis šiais metais laimėjosidabro

Skaityti daugiau