Karjeros planavimo diena

Šiandien progimnazijos 5-8 klasių mokiniams vyko kultūrinė pažintinė karjeros planavimo diena. Rytas prasidėjo mįslingai – mokiniai gavo krepšelius su daiktais, iš kurių turėjo atspėti, kokia profesija užkoduota. Radę atsakymą ir iššifravę užduotį, rengė plakatus apie įspėtą profesiją, kūrė dainas ir eilėraščius. Remdamiesi duotais raktiniais žodžiais, nuotoliniu būdu bendravo ir neakivaizdžiai aplankė įvairias pasaulio vietas kartu su keliautoju Dainiumi Kinderiu. Karjeros dienai įpusėjus, mokiniai dalyvavo viktorinoje, kuri vyko „Kahoot“ platformoje. Viktorinos klausimyną sukūrė 7c klasės mokinė Margarita Rumšaitė. Sveikiname viktorinos nugalėtojus: I vieta – Eneida 8b, II vieta – Emilija 7a, III vieta  – Skaistė 7c. Dienos veiklas vainikavo filmo „Savanorystė“ peržiūra ir aptarimas.
Ačiū mokiniams už aktyvų dalyvavimą veiklose, ačiū kolegoms, kurie taip pat įsijungė ir rūpinosi, kad mokiniai viską padarytų laiku ir pristatytų atliktas užduotis. Dėkoju už viktorinos klausimų parengimą Margaritai Rumšaitei bei svečiui Dainiui Kinderiui už įdomią pamoką ir pasidalintomis kelionių patirtimis.

Karjeros specialistas Valdas Gečas

Daugiau naujienų

„Įvairus pasaulis“

Emeidos Vaitiekutės (6c) tapybos darbų paroda Kviečiame skaitykloje aplankyti Emeidos Vaitiekutės (6c) tapybos darbų parodą „Įvairus pasaulis“. „Man labai patinka piešti ir tapyti. Prieš metus

Skaityti daugiau