Pirmokai susipažino su biblioteka

Bibliotekoje svečiai, skaitytojai – visada laukiami. Pramokę neblogai skaityti, lydimi savo mokytojų, kovo mėnesį bibliotekoje lankėsi mokyklos pirmokai. Jie čia atėjo pirmą kartą. Vaikai sužinojo, kad biblioteka yra knygų „mokykla“, o lentynos – knygų „klasės“, kuriose gyvena skirtingos knygos, tačiau kiekviena knygelė  turi savo vietą lentynoje kaip ir vaikas savo vietą suole.  Bibliotekininkė vaikams paaiškino, kad knygelės, kaip ir žmonės gali „susirgti”- suplyšti, todėl jas reikia tausoti: nemėtyti, į jas nepiešti, nelankstyti puslapių, vartyti švariomis rankomis. Pirmokai susipažino su bibliotekos taisyklėmis, knygelių išdavimo ir grąžinimo tvarka, pasižadėjo knygeles mylėti ir saugoti. Po to mažieji skaitytojai išsirinko skaityti jiems patikusią knygelę. Biblioteką pirmokai paliko linksmi, pažadėję dar ne kartą grįžti į knygų šalį.

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau