LABAI IŠSIILGUSIEMS UŽSIĖMIMŲ, KURIE SMAGŪS!

Birželio 2 d. neišsigandę prasidedančio lietaus, mūsų mokyklos  LIU,KS 5 klasių būrelio nariai Karoliniškių bendruomenės šventėje ,,Pasitinkame vasarą“ pasiūlė šventės dalyviams ir žiūrovams  susipažinti su fiziniu aktyvumu, kitaip – netradiciniais judriaisiais žaidimais, kurie neturi amžiaus ribų – Bassalo (pradedantiems) ir Lėkščiasvydžiu (smagia veikla ir jauniems, ir senjorams).

Dėkojame Karoliniškių bendruomenės pirmininkei Violetai Gedminaitei už pirmą vasaros šventę!

LIU,KS būrelių vadovai Vytautas Sipavičius ir Rasa Mereškevičiūtė

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau