Vikingų kaimas

Šiandien 5b ir 5c klasių mokiniai vyko į Vikingų kaimą, kur vyko patyriminės edukacijos. Penktokai lankėsi  senovinėje  lauko virtuvėje, vyko patyrimų edukacija pas senovės karį, žaidė senovinius žaidimus. Edukacijos akcentas buvo „Saulės mūšio kova“. Penktokai buvo ginkluoti kariai, jų klasės buvo padalintos į Lietuvių ir Kalavijuočių Ordino karių stovyklas. Vadovaujami savo kariaunų vadų, mokiniai pažino profesionalių karių gyvenimą, išbandė jų ginkluotę ir šarvuotę. Įveikę karių rungtis ir įvaldę karybos taktikas, narsuoliai kovėsi, gynė kaimus nuo priešų. Po kovos mokiniai žaidė įvairius žaidimus, iškylavo.

5b ir 5c klasių vadovės Marina Goršenkova ir Rasa Sutkienė

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius