Vikingų kaimas

Šiandien 5b ir 5c klasių mokiniai vyko į Vikingų kaimą, kur vyko patyriminės edukacijos. Penktokai lankėsi  senovinėje  lauko virtuvėje, vyko patyrimų edukacija pas senovės karį, žaidė senovinius žaidimus. Edukacijos akcentas buvo „Saulės mūšio kova“. Penktokai buvo ginkluoti kariai, jų klasės buvo padalintos į Lietuvių ir Kalavijuočių Ordino karių stovyklas. Vadovaujami savo kariaunų vadų, mokiniai pažino profesionalių karių gyvenimą, išbandė jų ginkluotę ir šarvuotę. Įveikę karių rungtis ir įvaldę karybos taktikas, narsuoliai kovėsi, gynė kaimus nuo priešų. Po kovos mokiniai žaidė įvairius žaidimus, iškylavo.

5b ir 5c klasių vadovės Marina Goršenkova ir Rasa Sutkienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau