VU Botanikos sodas

Gamtos Dieną 5a klasės mokiniai praleido VU Botanikos sode, Vingio parke. Klausėmės, dairėmės, uostėme, čiupinėjome, ragavome, matavome, fotografavome ir labai stengėmės viską prisiminti. 

Sužinojome, kad čia auga aukščiausia Lietuvoje dygioji eglė, kad čia augančios trešnės kamieno apimtis siekia net 3 metrus, kas yra  pikčiausi botanikos sodo sakurų „priešai“ (bebrai), kaip atrodo suaugęs ginkmedis, kuo skiriasi terminai „augalų rūšis“ ir „augalų veislė“, kas yra lietuviški pipirai ir dar daug daug kitų įdomių dalykų. Rekomenduojame apsilankyti ir Jums!

Klasės vadovė Rasa Mereškevičiūtė

Daugiau naujienų

Informacija 8TOGO

Sveiki, Norime informuoti, kad greitai galėsime pakviesti visus į 8TOGO mokyklinių uniformų prekybinę vietą. Kur: PC Vilniaus Akropolis, Ozo g. 25, antrame aukšte, priešais Ermitažą, šalia knygyno

Skaityti daugiau