Šalies konkurso „Lietuvos už laisvę ir netekties istoriją”

Šiandien mokyklos kiemelyje buvo apdovanoti šalies konkurso „Lietuvos už laisvę ir netekties istoriją” dalyviai ir laureatai. Dėkojame 7c klasės mokinėms Dominykai Jalaginai ir Deirai Šimkutei už laimėjimus konkurse ir progimnazijos vardo garsinimą.

Istorijos mokytoja Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau